O Firmie

 

BIAŁOSTOCKA FABRYKA OKIEN

specjalizuje się w produkcji okien z PCV i aluminium .Jedną z podstawowych dewiz w naszym działaniu jest dostarczenie klientom produktów spełniających najwyższe normy jakościowe z uwzględnieniem indywidualnych zapotrzebowań kupującego.

Nasza oferta

Okna produkowane w Białostockiej Fabryce Okien - świetny wybór – to okna klasyczne, ekskluzywne, komfortowe, bezpieczne i stabilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową: OKNA PCV Nowoczesne okna PCV nadają się do wykorzystania w każdym typie budynków. Praktycznie nie wymagają konserwacji, a ramy okienne nie zmieniają koloru w długim czasie użytkowania OKNA ALUMINIOWE Aluminium pozwala na tworzenie wielu oryginalnych form w architekturze. Systemy aluminiowe pozwalają na wykonanie różnego typu konstrukcji. OKNA DREWNIANE Wszyscy dążymy do tego czuć się dobrze, aby w swoim najbliższym otoczeniu. Poszukujemy przedmiotów wykonanych z naturalnych, przyjaznych człowiekowi materiałów. Takim materiałem jest z pewnością drewno. Naturalna struktura drewna jest porowata i włóknista, dlatego produkty wykonane z drewna są stabilne i wytrzymałe. Drewniane okna wyróżniają się wyjątkową elegancję, tworzą przyjemną atmosferę i zdrowy klimat jego użytkownikom. DRZWI Podkreślają charakter domu i są jego wizytówką.

DODATKOWA OFERTA

Chcąc sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów, w swojej ofercie posiadamy także: bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety wenętrzne i zewnętrzne, a także różnego typu dekoracje okienne jak: żaluzje, rolety materiałowe, moskitiery.

 

 

Go to top